צרו קשר

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

איך זה עובד?

כללי

עזרה בהתחברות לאתר

תמיכה טכנית

 


קטגוריה: כללי

 

מהו PROSO?

PROSO הוא הפורטל המוביל להכשרת מנהלים, הכולל סרטוני הדרכה on demand לחיזוק יכולות ניהוליות בפועל ובזמן אמת. המשימה שלנו היא להשפיע על הדרך בה מנהלים לומדים, מתפתחים ומעצימים את העובדים שלהם.

 

מי יכול להשתמש ב-PROSO?

PROSO פועל בסביבה סגורה למנויים בלבד. הצפייה ביחידות מתאפשרת באמצעות שם משתמש וסיסמה אשר יסופקו באופן אוטומטי לאחר הרשמה ורכישה. אם אתם חלק מארגון, כדאי לבדוק את המסלול העסקי שלנו למנוי רב משתמשים או ליצור איתנו קשר ולקבל פרטים נוספים.

 

אז איך אפשר להיות מנוי ב-PROSO?

בקלות! - לאחר בחירת היחידה המבוקשת, יש לבחור את משך הזמן המבוקש לצפייה, להזין פרטי אשראי וזהו! - היחידה מחכה לך ב'יחידות הלימוד שלי'.
במידה ומדובר בלקוח עסקי, ניתן לרכוש משתמשים עבור הארגון שלך באחד משלושת המסלולים שלנו כאן, או ליצור עמנו קשר ולשתף את מנהל המש"א או ההדרכה בארגון שבו אתה עובד על מנת לספר לו על PROSO. אנחנו כבר נעשה את השאר.

 

להתחיל ללמוד עם PROSO

 

האם אני יכול להוריד את יחידות הלימוד למחשב האישי שלי?

הצפייה ביחידות הלימוד מתאפשרת בפורטל בלבד, לא ניתן להוריד את הסרטונים באופן ישיר למחשב. יחד עם זאת, אין בכך צורך כלל וכלל – תוכל לצפות בכל יחידת לימוד בכל זמן ומכל מקום ללא כל הגבלה.

 

האם ניתן לצפות ביחידות הלימוד באתר PROSO באמצעות סמארטפון או טאבלט?

בוודאי, הצפייה במובייל נתמכת באופן מלא ואופטימלי בכל מערכת הפעלה (אנדרואיד, iOS, ווינדוס וכיו"ב).

 

מהם קבצי התרגול ולמה כדאי לי לעשות בהם שימוש?

כמשתמש ב-PROSO באפשרותך לעשות שימוש בקבצי תרגול המצורפים לכל יחידת לימוד. קבצי התרגול מאפשרים העמקה של הלמידה, התנסות אישית וניתוח הדילמות הניהוליות שלך כמנהל ובמקביל לתוכן הנלמד. לאחר ההתנסות שלך עם קבצי התרגול, מומלץ לעשות שימוש בשאלונים המצורפים גם מול העובדים אותם הנך מנהל לצורך אפיון וניתוח מעמיקים יותר של צוות העובדים שלך, מה שיאפשר לך יישום מלא ונכון של הכלים.

קטגוריה: עזרה בהתחברות לאתר

 

שכחתי את הסיסמה שלי, מה עליי לעשות?

לחץ על 'שכחתי סיסמה' המופיעה מתחת לשדות שם המשתמש והסיסמה בחלון הכניסה. הודעה אוטומטית עם הסיסמה תשלח לכתובת הדוא"ל שלך. שים לב, סיסמה תשלח לכתובת זו רק אם כתובתך מופיעה ברשומות המנויים של PROSO.

 

עשיתי שחזור סיסמה ולא קיבלתי הודעת דוא"ל חוזרת. מה עליי לעשות?

בדוק את דואר הזבל וודא כי שירות הדוא"ל שלך לא סיווג את ההודעה מ-PROSO כהודעת זבל. במידה ואכן נמצאה ההודעה, דאג להגדיר את דומיין Proso.co.il כתחום בטוח. במידה והנך משתמש בדוא"ל בתשתית Google apps, ייתכן כי ההודעה תמצא תחת עמודת 'קידומי מכירות' בהתאם לסיווג האוטומטי שמפעילה Google בתיבת הדוא"ל שלך. תוכל לשנות הגדרה זו באמצעות הקלקה על הכפתור הימני של העכבר > העברה לתיקייה > בחירת תיקיה רצויה (עדיפות לתיקייה 'ראשי') > אשר את הפעולה גם עבור הודעות עתידיות מכתובת השולח.

קטגוריה: תמיכה טכנית

 

הקמה וניהול של משימת למידה ב"פוש" (קיים בגרסת אדמינים בלבד)

 

מדוע הסרטון המתנגן נתקע?

קצב ניגון הווידאו יכול להיות מושפע מהמון גורמים. הנח לסרטון להיטען מעט לפני שאתה לוחץ על ה-PLAY.

 

ניסיתי לצפות בקובץ תרגול אך אני לא מצליח לפתוח אותו

קבצי התרגול המצורפים ליחידה הינם בפורמט PDF. צפייה בקבצים מסוג אלה מתאפשרת באמצעות תוכנות ייעודיות כמו Adobe reader, התקן אותה כעת.

 

כאשר אני רוצה לנגן סרט מסוים, מתקבלת בחלון הווידאו הודעת שגיאה

פנה אל צוות התמיכה שלנו בצ'אט חי או בכתובת Support@proso.co.il וציין את הודעת השגיאה ואמצעי התקשרות על מנת שנוכל לחזור ולסייע לך במהרה.

 

אני מצליח לראות רק את ההקדמה ליחידת הלימוד בעוד שאר התכנים חסומים בפניי

סביר כי לא התחברת כראוי לאתר, לחץ על כפתור הכניסה הממוקם בצד שמאל העליון, הזן את כתובת הדוא"ל עמה נרשמת ואת הסיסמה. לאחר מכן חזור ליחידת הלימוד המבוקשת והמשך בלמידה. במידה והתופעה ממשיכה, פנה אלינו בצ'אט חי או צור עימנו קשר לתמיכה.

 

מתי ניתן לקבל תמיכה?

נשמח לעמוד לרשותכם במהלך ימי ושעות הפעילות שלנו: ימים א'-ה' בין השעות 9:00-17:00. הנציגים שלנו עומדים לרשותכם בצ'אט חי ובדוא"ל.
פניות הנעשות במהלך הסופ"ש ייענו בדרך כלל ביום א' של השבוע העוקב.

איך משנים את הסיסמה?

שינוי הסיסמה מתבצע דרך הממשק האישי שלך. לחץ על כפתור "היי [שמך]" הממוקם משמאל למעלה ובחר באפשרות 'שינוי סיסמה'. שים לב כי עליך להיות מחובר למערכת על מנת שתהיה לך את האפשרות לעשות זאת.

 

לא מצאת מענה לשאלתך? נשמח לעמוד לרשותך באמצעים הבאים:

Playscape
כל הזכויות שמורות ל-PROSO כלי ניהול דיגיטליים (2014) בע"מ, PROSO הוא סימן רשום מס' 255580 ®

כניסה למערכת   שכחתי סיסמה

הרשמה